Oblastní charita Jičín

Psychoterapeut pro rodiny s dětmi

Nová Paka, Jičín Po domluvě. výběrové řízení

Oblastní charita Jičín vyhlašuje výběrové řízení na pozici psychoterapeut pro rodiny s dětmi formou DPP

Náplň práce:

  • Řešení vztahových a výchovných problémů v rodině s dětmi, práce s rodinným systémem, práce s dětmi, řešení vztahových problémů dětí (ve škole, s vrstevníky), to v rámci sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi (motivovaný klient). Možnost práce v režimu pověření k sociálně právní ochraně dítěte (nemotivovaný klient) ve spolupráci s příslušným orgánem sociálně právní ochrany dítěte při MěÚ.
  • Spolupráce se sociálními pracovníky a dalšími odbornými pracovníky, intervize o případu, porady.
  • Práce v ambulanci nebo v terénu.
  • Administrativní práce – záznamy o práci s klienty, plánování poskytování služby.

Požadavky na vzdělání:

  • Ukončené VŠ vzdělání magisterského programu s humanitním zaměřením, absolvovaný psychoterapeutický výcvik v metodách manželského nebo rodinného poradenství a psychoterapie v rozsahu min. 400 hodin NEBO obdobného dlouhodobého psychoterapeutického výcviku akreditovaného ve zdravotnictví.

Další požadavky:

  • Spolu s doklady o vzdělání nám zašlete profesní životopis a motivační dopis na email: vedouci.sasanka@charitajicin.cz
  • Požadujeme schopnost samostatné práce, týmovost, zkušenost z práce s rodinným systémem, ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat.

Výhodou absolvovaný výcvik v krizové intervenci či další výcviky/kurzy.

Co nabízíme:

  • Smlouvu na DPP.  Odhadovaný počet hodin za měsíc je cca 20.
  • Nástup po domluvě.
  • Mzdu 400 Kč / hod.
  • Pružná pracovní doba.
  • Výhodný tarif a data na soukromý telefon.
  • Možnost dalšího vzdělávání.
  • Dobře nastavenou spolupráci s úsekem sociálně právní ochrany dětí při MěÚ Jičín a MěÚ Nová Paka.
  • Spolupráci s našimi odbornými pracovníky.
  • Supervizi.