Oblastní charita Jičín

Samostatná účetní

17. listopadu 861, Jičín Částečný úvazek Září 2023 nebo po domluvě výběrové řízení
Kontaktní osoba
Ing. Alena Klůzová

zástupkyně ředitele / ekonom
Tel.: 733 674 188 E-mail: ekonom@charitajicin.cz

OCHJ Veronika s.r.o. – sociální podnik vyhlašuje výběrové řízení na pozici samostatné účetní.

OCHJ Veronika je sociálním podnikem, který založila a rozvíjí Oblastní charita Jičín.

Z povahy sociálního podnikání hledáme primárně osobu s invaliditou.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru (VŠ ekonomického směru výhodou) a praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • znalost účetnictví s.r.o., DPH, mezd a personalistiky
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office – excel, word, Office 365, internet)
  • znalost práce s účetním programem Pohoda a Pamica výhodou
  • trestní bezúhonnost, samostatnost, důslednost, flexibilita, schopnost spolupráce v týmu
  • ochota dále se vzdělávat a rozvíjet své znalosti dle platné legislativy
  • zaslání profesního životopisu a motivačního dopisu
  • vhodné pro osobu s OZP

Náplň práce:

  • Komplexní vedení účetnictví s.r.o., měsíční zpracování DPH a KH, zpracování daňového přiznání
  • Evidence majetku, inventarizace, správa dokumentů organizace, datové schránky
  • Vedení pokladny, zpracování mezd a personalistiky, hlášení na OSSZ, ZP, FÚ, evidence náhradního plnění a zpracování žádostí na úřad práce (zaměstnávání lidí se zdravotním znevýhodněním)

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na 0,5 úvazku s případným navýšením do budoucna
  • Nástupní mzdu ve výši 13 000,- s možností navýšení
  • Předpokládaný nástup je v září 2023
  • Adresa zaměstnání: 17. listopadu 861, 506 01 Jičín.

Zaměstnanecké benefity:

  • Dovolená v délce 25 dní v roce.
  • Půlroční odměny.
  • Klouzavá pracovní doba.
  • Slevy na PHM u vybraných čerpacích stanic.
  • Slevy na volání a data pro soukromé číslo.
  • Sick days.
  • Stravenkový paušál.