Poděkování od Tří králů
22. února 2021 Dobrovolníci

Poděkování od Tří králů

Letošní koleda Tří králů byla výjimečná v mnoha ohledech. Koledníci nemohli přinést své požehnání do vašich domovů a nemohli osobně koledovat pro dobrou věc. Snažili se alespoň virtuálně na www.trikralovasbirka.cz a moc děkují za vaši přízeň.

Velkou radost nám však udělala reakce mnoha jednotlivců, firem, institucí, spolků, farností a obcí. V letošním roce chceme vyjádřit opravdu VELKÉ DÍKY nejen dárcům, kteří do pokladniček přispěli, ale také prodejnám, lékárnám, firmám, farářům, starostům a místním koordinátorům, kteří umožnili zajistit veřejně přístupná místa pro umístění pokladniček.

Do letošní sbírky organizované Oblastní charitou Jičín se zapojilo 19 obcí, se 115 pokladničkami, jejichž finanční dary dosáhly překvapivé částky 186 856 Kč. Výtěžek sbírky je určen na podporu služeb pro rodiny s dětmi, na dobrovolnické aktivity a Nízkoprahové kluby pro děti a mladistvé, na přímou pomoc v regionu, na sociálně aktivizační služby, na individuální pomoc v akutní nouzi. Část výtěžku putuje na realizaci humanitárních projektů v zahraničí.

Přispět do ON-LINE pokladničky tak můžete ještě do konce dubna na www.trikralovasbirka.cz. Děkujeme Vám za celoroční přízeň, přejeme požehnaný rok 2021, pevné zdraví, klidnou mysl a spousty dobrých lidí kolem sebe.

Výsledek sbírky 2021

Dobrovolnici

Dobrovolnické centrum
17. listopadu 861
Jičín 50601

Bc. Šárka Barešová
vedoucí centra
tel.: 733 741 692
dobrovolnici@charitajicin.cz 
Facebook

Kontaktní formulář