Tři králové hledají koledníky
12. prosince 2022 Dobrovolníci

Tři králové hledají koledníky

Ano, Tři králové se již pomalu připravují na další ročník koledy.

Klasické požehnání domovům a jeho obyvatelům do nového roku proběhne tradičně v Jičíně, Nové Pace, Hořicích, Železnici, Kopidlně, Lázních Bělohrad nebo v Lomnici nad Popelkou. Většinou se s koledníky setkáte v sobotu 7. ledna, ale v některých městech a obcích i v jiné dny. V Jičíně budou letos Tři králové koledovat zejména na náměstí a Husově třídě, na Čeřovce nebo na Letné.

Protože mnozí z Vás v minulých letech využili s povděkem statické pokladničky, i letos je na vybraných místech najdete. Jejich mapa bude opět k dispozici na webu www.charitajicin.cz,

Novinkou roku 2023 bude možnost objednat si koledu přímo domů na konkrétní adresu. V minulých letech mnozí z vás čekali na Tři krále, ale s ohledem na malý počet dobrovolníků jsme nebyli schopni být bohužel všude. Také jste nám psali, že proč nechodíme v pátek, když v sobotu odjíždíte pryč. Proto jsme se rozhodli v Jičíně vyzkoušet, zda-li vám tato forma udělá radost a bude užitečná. Nechceme na vás zapomenout!

Tři krále si tedy budete moci objednat v Jičíně na pátek 6. ledna, v čase od 14 do 18 hodin. Buď na našem webu on-line, nebo na telefonním čísle 733 741 692 nejpozději do středy 4. ledna do 12 hodin. Vše najdete již brzy přehledně opět na webu Oblastní charity Jičín.

Děkujeme za vaši přízeň a na výše uvedené číslo se mohou hlásit i dobrovolníci, kteří si chtějí koledu vyzkoušet. Královské kostýmy zajistíme.

Dobrovolnící na koledu  HLASTE SE ZDE  děkujeme.

Novinkou v Jičíně bude možnost objednat si tři krále na pátek 6. 1. 2023 v odpoledních hodinách ZDE

Dobrovolnické centrum

Dobrovolnické centrum

Bc. Šárka Barešová
vedoucí dobrovolnického centra

tel.: 733 741 692
dobrovolnici@charitajicin.cz

Facebook