Oblastní charita Jičín

Hlavní účetní

Jičín, 17. listopadu 861 Plný úvazek Dle dohody. výběrové řízení
Kontaktní osoba
Ing. Alena Klůzová

zástupkyně ředitele / ekonom
Tel.: 733 674 188 E-mail: ekonom@charitajicin.cz

Baví Tě práce s čísly a tabulkami? Jsi pečlivý - á? Dodržíš předem dohodnuté termíny a uneseš velkou odpovědnost? Máš praxi v účetnictví minimálně 5 let? Dokážeš si sám-a organizovat práci a dotahuješ věci do konce? Pak hledáme právě Tebe!

Oblastní charita Jičín hledá Ekonoma/hlavní účetní

Hlavní náplň práce:

  • Kompletní vedení účetnictví dle platných právních předpisů včetně podání daňového přiznání, inventarizace, DPH, kontrolní hlášení, směrnice, majetek (auta, stroje)
  • Rozúčtování nákladů na střediska, vyúčtování dotací dle podmínek donátorů
  • Vedení rozpočtů středisek a celé organizace, spolupráce s vedoucími a zástupcem ředitele při sestavování a čerpání rozpočtů
  • Spolupráce s kolegyněmi (personalistka, účetní)
  • Podílí se při nastavování nových procesů ve stále se rozvíjející organizaci
  • Komunikace s auditorkou

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou, popř. VOŠ, VŠ
  • Praxi na obdobné pozici minimálně 5 let
  • Práce s MS Excel na výborné úrovni
  • Komunikativní, pečlivá, samostatná a zodpovědná osobnost

Výhodou:

  • Znalost programů Pohoda, Pamica, e-Quip
  • Zkušenosti s vedením účetnictví neziskové organizace
  • Zkušenosti s rozpočty

Co nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností 30 000-38 000
  • Plný úvazek, dovolená 5 týdnů, až 4 dny sick day, odměny
  • Výhodný tarif na volání a data na soukromý telefon
  • Slevy na PHM na vybraných čerpacích stanicích
  • Výhodný bankovní účet pro soukromé použití
  • Mladý přátelský kolektiv
  • Nástup dle dohody

Pro bližší informace kontaktujte Ing. Alenu Klůzovou na ekonom@charitajicin.cz, tel.: 733674188