Oblastní charita Jičín

Pracovník pro rodinu s dětmi Lomnicko a Semilsko

Husovo nám. 36 ; Lomnice nad Popelkou Zkrácený úvazek Ihned, nebo po domluvě výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc. Anna Česáková

vedoucí Centra Fialka
Tel.: 735 747 407 E-mail: vedouci.fialka@charitajicin.cz

Oblastní charita Jičín vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Pracovník / pracovnice pro rodinu s dětmi Centra Fialka

Stručná náplň práce:

  • Poskytování terénní a ambulantní formy registrované sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi v rámci Centra Fialka (podpora rodičů při péči a výchově dětí, v péči o domácnost, pomoc v hledání zaměstnání, hledání bydlení adekvátně potřebám a možnostem rodiny, pomoc v jednání na úřadech, atd.), spolupráce s OSPODy v rámci podpory rodin s ohroženým dítětem.
  • Příprava a vedení konzultací, jejich zápisy do elektronické databáze.
  • Jednání v zájmu klienta s dalšími institucemi, psaní zpráv pro jiné organizace.
  • Aktivní účast na intervizích nebo supervizích týkajících se případu klienta.
  • Úzká spolupráce s ostatními kolegy.

Naše požadavky:

  • Zaslání profesního životopisu a stručného motivačního dopisu.
  • Středoškolské vzdělání v případě zařazení na pozici "pracovník v sociálních službách", NEBO vyšší odborné, nebo vysokoškolské vzdělání v oblastech určených zákonem o sociální službách (například sociální Práce, sociálně-právní, sociální pedagogika atd.  v případě zařazení na pozici "sociální pracovník".
  • Trestní bezúhonnost.
  • Komunikační a organizační dovednosti.
  • Schopnost přijímat a dávat zpětnou vazbu.
  • Samostatnost, zodpovědnost a odolnost proti psychické zátěži.
  • Řidičský průkaz (skupiny B) - aktivní řidič.

Co nabízíme:

  • Poloviční úvazek na dobu určitou s možností prodloužení.
  • Odpovídající mzdové zařazení s přihlédnutím k délce praxe.
  • Samostatnou organizaci práce - pružnou pracovní dobu.
  • Sick day´s (placené volno v rámci náhlé zdravotní indispozice).
  • Možnost dalšího vzdělávání.
  • Supervize.

Nástup ihned, nebo po dohodě.