Oblastní charita Jičín

Sociální pracovník/pracovnice v pečovatelské službě

Jičín, Vrchlického 824 Plný úvazek červenec 2020 nebo po domluvě výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Václav Kubánek Mgr. Václav Kubánek

vedoucí Charitní pečovatelské služby
Tel.: 737 139 089 E-mail: vedouci.pecovatelek@charitajicin.cz

Oblastní charita Jičín vypisuje výběrové řízení na pozici

Sociální pracovník / pracovnice Charitní pečovatelské služby

Stručná náplň práce:

  • jednání a uzavírání dohod se zájemci o službu
  • individuální plánování péče dle potřeb uživatelů služby
  • pomoc při vyřizování příspěvku na péči
  • vedení papírové i elektronické dokumentace
  • jednání v zájmu klienta s dalšími institucemi
  • poskytování přímé péče (záskok za pečovatelku)

Minimálně požadujeme:

  • VOŠ nebo VŠ zaměřená na sociální práci nebo sociální pedagogiku nebo sociální a humanitární nebo sociálně právní činnost nebo charitní a sociální činnost, apod
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • schopnost a ochotu zastoupit pracovníka v sociálních službách (pečovatelku).

Výběrové řízení je dvoukolové:

Do prvního kola zašlete na email vedouci.pecovatelekl@charitajicin.cz, svůj profesní životopis a motivační dopis. Pokud uspějete v prvním kole, pozveme Vás na osobní pohovor.

Nabízíme:

  • Mzdu dle předchozí praxe 26 000 – 32 000 korun.
  • Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení.
  • Dovolenou v délce pěti týdnů.
  • Sick days (placené volno pro dobu náhlé jednodenní nevolnosti).
  • Příspěvky na vzdálávání.
  • Služební telefon.