Relax v létě a na nové adrese
17. srpna 2020 Nízkoprahové kluby

Relax v létě a na nové adrese

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Relax v Nové Pace funguje i během letních prázdnin. A co všechno jsme o letošních prázdninách podnikli?

V červenci jsme procestovali všechny kontinenty, poznávali jsme jejich kulturu, obyvatele i přírodu. To vše při povídání, dokumentech a zábavných hrách. Nechybělo ani oblíbené tvoření, vyzkoušeli jsme si techniku Stringart, malovali obrázky do oken a vyráběli z Fima.

V srpnu jsme se pak věnovali sportu. Povídali jsme si o sportech známých i neznámých, individuálních i skupinových, odpočinkových i extrémních. Při kvízech jsme si ověřili své znalosti z oblasti sportu, poznávali jsme známé sportovce a sporty. Zahráli jsme si fotbálek a šipky, zašli jsme na piknik do parku a vyrazili na výlet do Hradce Králové. Vyrobili jsme si chobotničky z vlny, náramky z padákové šňůry, lapač snů a magnetky se zvířátky. Ale hlavně jsme si společně užili spoustu legrace. V srpnu jsme se také přestěhovali do nových prostor, kam za námi můžete od září docházet. Na Vaši návštěvu se nově těšíme na adrese Masarykovo nám. 1.

Co nás čeká v září? Budeme si povídat o osobním rozvoji, zvládání konfliktů a emocí a 24. září se Relax tradičně na jedno odpoledne otevře veřejnosti, můžete si přijít prohlédnout prostory klubu, zahrát hry nebo si vyrobit něco pěkného.

Nízkoprahový klub RELAX Nová Paka

Masarykovo nám. 1, Nová Paka, 509 01
Tel.: 736 511 556, 731 646 979
relax@charitajicin.cz
Facebook  instagramlogoresized-1