Děkujeme naší pečovatelské službě
10. listopadu 2020 Pečovatelská služba

Děkujeme naší pečovatelské službě

Možná o nich nemluvíme tak často, ale jsme na ně hrdí! Pečovatelé a pečovatelky z Charitní pečovatelské služby fungují v této době na 100% a profesionálně.

Od září prochází celá služba další zatěžkávací zkouškou. Tři hlavní centra (Jičín, Kopidlno a Vysoké Veselí) obslouží aktuálně přes 100 klientů a kapacita služby je tak využita na maximum.

DokkerVšichni dbají na dodržování zásad pro ochranu klientů i pracovníků. A je to třeba. Už jsme se starali i o klienty s nákazou Covid-19, a tak používání ochranných pomůcek i desinfekce se stalo nedílnou součástí práce. Všem zaměstnancům patří velké poděkování. Díky nim služba funguje a jednotlivé týmy a směny pracují, jak je třeba. Slova poděkování patří také jejich rodinám. Některé pečovatelky by si mohly vzít tzv. ošetřování, ale snaží se to zatím řešit tak, aby mohly být se svými klienty.

Až příště potkáte v provozu naše charitní auto, klidně zamávejte. Je velká pravděpodobnost, že ho bude řídit někdo z Charitní pečovatelské služby a uděláte mu radost :)

hands-2906458_1920

Kontakt:

Charitní pečovatelská služba
Mgr. Václav Kubánek, vedoucí
vedouci.pecovatelek@charitajicin.cz
tel.:737 139 089

Kompletní informace zde