Čísla z letošní koledy
27. ledna 2020 Novinky

Čísla z letošní koledy

Byla sobota 4. ledna, brzy ráno. Jičín a další města a obce se probouzely do nového dne. Na mnoha místech se již odehrávaly velké přípravy na tříkrálovou sbírku a ozývaly se dětské hlasy. Půjdeme stejné trasy? Proč nás není více? Máte všichni pokladničky a královské koruny? A podobně to probíhalo  na mnoha dalších místech okreu Jičín a v blízkém okolí.

Každoroční tříkrálová sbírka právě začala. Škoda, že nás nebylo více, protože jsme se opět nemohli zastavit ve všech koutech měst a obcí. Ale tam, kde jsme zazvonili a zpívali známou koledu, to bylo moc prima. Lidé byli vstřícní. Na mnoha dveřích byl stále nápis křídou ještě z minulého roku a na jedněch dveřích dokonce ty staré nápisy i obnovujeme! Za chvíli ta futra nebudou stačit :)

Vybraná města:

Grafy TKS 2020 Výběr

Kompletní výsledky dle obcí najdete zde.

Děkujeme moc za dary a milá setkání. Oblastní charita Jičín organizovala letošní sbírku již ve 20 obcích a přímo a vaše dary ve 119 pokladničkách dosáhly úžasné částky 509 993,- Kč. Děkujeme koledníkům a jejich doprovodu za čas, který sbírce a věnovali. A děkujeme i za dotazy, proč jsme nepřišli i do vaší ulice. Je nás zatím málo a tak některá místa navštívit nestíháme. Ale pokud byste chtěli zažít příští rok také zajímavý den s třemi králi a připojit se, sledujte náš facebook nebo web www.charitajicin.cz.

  • Sídlo organizace: Na Jihu 553, Jičín, 506 01
  • Kancelář vedení: Vrchlického 824, Jičín, 506 01
  • Telefon.: 605 521 429
  • Facebook