I nyní jsme s vámi
1. března 2021 Novinky

I nyní jsme s vámi

Další nouzový stav a omezení vyhlášená od 1. března nastavují nová pravidla i pro fungování naší Oblastní charity. Důležité ale je, že jsme stále s vámi a neváhejte se na nás obracet, pokud potřebujete pomoci.

Charitní pečovatelská služba nadále funguje v náročném režimu na 100%. Ochranné pomůcky a přísná hygienická pravidla se stala nechtěnou rutinou našich pečovatelek a pečovatelů.

Sociálně aktivizační služby v našich centrech SASanka a Fialka poskytujeme v nezměněném rozsahu.

Nízkoprahové kluby pro děti a mládež musíme bohužel zavřít, přestože byl o ně poslední týdny velký zájem. Probíhat budou pouze individuální konzultace, tak se nebojte zavolat nebo napsat na facebook či instagram.

Dobrovolníci musí nadále dodržovat přísná pravidla, ale nadále dochází do rodin a v rámci svých programů pomáhají doučovat děti, tráví čas se seniory apod.

Sociální podnik Veronika a jeho 2 prádelní provozy v Jičíně a Libáni fungují v omezeném rozsahu (aktuální otevírací dobu najdete zde: www.pradelna-jicin.cz), nyní navíc pouze v režimu bezkontaktního předávání prádla a individuálního svozu. 

Kompletní seznam našich středisek a kontaktů na ně najdete zde.

Oblastní charita Jičín I 17. listopadu 861 | Jičín 506 01
www.charitajicin.cz I  facebook  I  YouTube

Charitní pečovatelská služba
Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi
Nízkoprahové kluby pro děti a mládež
Dobrovolnické centrum
Sociální podnikání – prádelna Veronika, prodej medu

15 let logo - pomáháme

Naše poslání od roku 2006
Již 15 let pomáháme lidem v hmotné, sociální, duševní a duchovní nouzi bez ohledu na jejich příslušnost k rase, národnosti nebo náboženskému vyznání.